Najczęściej kupowane

Wszystkie najpopularniejsze

Informacje

Newsletter

Sklep internetowy działający pod adresem www.auto-set.pl prowadzony przez AUTOSET Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Fabryczna 7, 26-604 Radom realizuje wysyłkę zakupionych towarów na terenie Polski.

Koszty wysyłki są wliczone do ceny towarów oferowanych na stronie www.auto-set.pl. Dodatkowy koszt przy realizacji zamówień z opcją przesyłki „za pobraniem” wynosi 24.00 złotych (słownie: dwadzieścia cztery złotych).

Wszystkie zamówienia na terenie Polski wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej.

REZYGNACJA Z ZAKUPIONEGO TOWARU LUB REKLAMACJA:

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży należy przesłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni od daty otrzymania Towaru. Towar powinien zostać odesłany w ciągu 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Nie wymagamy podania przyczyny zwrotu. Prosimy, w miarę możliwości, o dołączenie oryginału lub kopii dowodu zakupu (paragonu lub faktury).

Nie przyjmujemy przesyłek zwrotnych na nasz koszt.

W przypadku zwrotu towaru, przelejemy na konto Klienta kwotę równą cenie towaru razem z kosztem wysyłki. Jeśli otrzymamy zwrot części zamówienia, przelejemy na konto Klienta kwotę równą cenie zwróconego towaru. W przypadku reklamacji, przelejemy na konto Klienta kwotę równą cenie towaru lub wymienimy towar na nowy.

W przypadku towarów niedostępnych w sklepie, a dostępnych tylko na zamówienia kupujący zostanie poinformowany o czasie dostawy i poproszony o akceptację terminu dostawy.

Kupujący zostanie poinformowany także o sytuacji, gdy towar jest chwilowo niedostępny. W takiej sytuacji okres dostawy może zostać przedłużony lub kupujący może zrezygnować z zakupu.

Czas realizacji dostawy liczony jest od momentu otrzymania płatności lub akceptacji zamówienia, w przypadku przesyłki za pobraniem.

Wysyłka zostaje przygotowana i wysłana do klienta najpóźniej następnego dnia roboczego po wpłynięciu płatności na konto bankowe lub akceptacji zamówienia w przypadku przesyłki za pobraniem o ile towar jest dostępny.

Termin realizacji obejmuje wyłącznie dni robocze.