Najczęściej kupowane

Wszystkie najpopularniejsze

Informacje

Newsletter

Sklep internetowy auto-set.pl umożliwia Klientom:

składanie zamówień dotyczących towarów dostępnych w ramach sklepu internetowego i zawierania umów kupna/sprzedaży towarów na odległość,
uzyskanie informacji o towarach i usługach dostępnych w sklepie internetowym auto-set.pl.

Wszelkie informacje dotyczące towarów, w tym w szczególności obrazki, katalogi, foldery, broszury, inne materiały informacyjne lub reklamowe, a także informacje zawarte na stronie auto-set.pl kierowane przez AUTOSET Sp. z o.o. do odbiorców i potencjalnych klientów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, a są wyłącznie zaproszeniem do rozpoczęcia negocjacji.

Sklep internetowy przyjmuje zamówienia poprzez stronę auto-set.pl. Zamówienia realizowane są w kolejności ich składania.

Klient może wprowadzać zmiany w zamówieniu:
poprzez kontakt telefoniczny: (+48) 508 926 737 - koszt połączenia za minutę według stawek operatora dzwoniącego na połączenia z numerami telefonów komórkowych sieci Orange,
wiadomości wysyłane pod zamówieniem lub pocztą elektroniczną na adres mailowy podany w zakładce kontakt.

Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem.

Za moment przyjęcia zamówienia uważa się przekazanie zamawiającemu informacji o nadaniu statusu "Potwierdzenie zamówienia".

Z przyczyn leżących po stronie przewoźnika maksymalna kwota pobrania (zapłaty gotówkowej) wynosi 5000 PLN.

Sposób zapłaty różnicy zostanie ustalony indywidualnie z klientem.

Sklep auto-set.pl prowadzi także sprzedaż hurtową. Zamówienia w liczbie większej niż cztery sztuki podlegają negocjacji ceny pod warunkiem, że nie zostały dokonane na sklepie internetowym auto-set.pl.