Najczęściej kupowane

Wszystkie najpopularniejsze

Informacje

Newsletter

Sklep internetowy działający pod adresem www.auto-set.pl prowadzony jest przez AUTOSET Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Fabryczna 7, 26-604 Radom, wpisaną przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego - Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000606206.

Spółka posiada kapitał własny w wysokości 50 000 PLN wpłacony w całości. Zarejestrowani pod numerem NIP: 9482605840, Regon: 363895688.

Kontakt z nami można uzyskać:

- pod numerami telefonów Infolinii Konsumenckiej (Infolinii): (+48) 508 926 737 koszt połączenia za minutę według stawek operatora dzwoniącego na połączenia z numerami telefonów komórkowych sieci Orange.

- korzystając z adresu poczty elektronicznej: opony@auto-set.pl.

Kim jesteśmy:

AUTOSET Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu jest importerem i dystrybutorem opon marki BELSHINA (Białoruś) na rynku Polski. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczną. Specjalizujemy się w sprzedaży opon do maszyn rolniczych oraz do samochodów ciężarowych.

Nasza misja:

Nasza pasja do opon stała się naszą misją, oferujemy dobrej jakości opony w dobrej cenie.

Dlaczego BELSHINA:

Jeden z największych producentów opon w Europie Belshina (Białoruś) od lat specjalizuje się w produkcji opon do ciągników marki MTZ (BELARUS). Po gruntownej rekonstrukcji linii produkcyjnej rozpoczął produkcje opon do nowoczesnych maszyn rolniczych zachodniej produkcji. Ta marka opon jest znana na całym świecie.